سيزارتا و تعطيلات

سلام سلام.

ببخشید یک مدتی نبودم و نشد که جواب ایمیلها رو بدم و به کارهای مهم وبلاگی برسم !‌ در ضمن بازم ببخشید که به نظر اومد در بازی وبلاگی شرکت نکردم. که کردم ! یعنی مرسی از ئه سرین و سارا و مرجان که دعوتم کردن منم نشستم مثل بچه های خوب هفته پیش و پنج نکته ای رو نوشتم اما چه کنم که کام‍پیوتر محترم ٬‌قولوپی همه چی رو تبدیل به علامت سئوال کرد ! حالا اگر رمز نگاری اینچنانی بلد بودم حتما درستش میکردم ولی انگار از کفم رفته !

بگذریم  . بعد از توجیه برگردیم به فریضه ء مهم و حیاتی وبلاگ نویسی !
امتحانهای این ترم گذشت  . هر چند به خیر نگذشت ولی مهمه که گذشت ! حالا در این تعطیلات در پی آمادگی روحی ٬ جسمانی برای ترم دیگه هستم برای این منظور برنامه های زیر را فعلا برای خود در نظر گرفته و برای دیگران پیشنهاد میکنم :‌

مقدار متنابهی کتاب خوندن - کتاب فارسی مخصوصا از نوع ارسالی توسط دوستان عزیز-
siddhartha.jpgمقدار کافی فیلم و سینما - که البته سینمای غیر هالیوودی رو پیشنهاد میکنم- به عنوان مثال امشب پاشدم رفتم سینماتک و فیلم سیذارتا که در سال ۱۹۷۲ از روی کتاب هرمان هسه نوشته شده رو دیدم . شنبه هم دوباره نشونش میدن . اگر هوس نوستالژی کردین از دستش ندین.
سفر در سرما و برف دو پیمانه - ویستلر و اسکی رو برای خودم و دوستان تجویز میکنم. 
در آخر بعضی روزها هم یک کافی شاپ خلوت - مثل این - که برای اونایی که نزدیک یو بی سی هستن با اینترنت وایرلسش بسیار لذت بخش میتونه باشه و البته نوشیدنی تعطیلات رو هم چای لاته پیش نهاد میکنم که نه اونقدر کافئین داره و کلی هم لطیفه !:))

‌خوب حقیقتش همه این مقدمات رو گفتم که بگم فردا قرار وبلاگی قراره باشه ! و نیک آهنگ هم  اومده ونکوور و قراره قهوه ء  فردا رو رادیو زمانه مهمونمون کنه ! البته میخواستم کافه آرتیجیانو رو پیشنهاد کنم ولی خوب احتمال داره رادیو زمانه فقط برای بلنز مارو مهمون کنه و سر و سرش فقط با اونجا باشه . پس اگر اومدنی شدین ساعت ۳ تا ۶ کافی شاپ بلنز تقاطع رابسون و بورارد.

/ 5 نظر / 8 بازدید
نفیسه

به این همه فرصت برای لذت بردن از زندگی حسودیم میشه!!! ...( چه صادق !!)

Jozeph

یه جا واسه ما بگیرید با یه دونه آلپاچینو... منظورم هموناست ... از بس فیلمای آلپاچینو دیدم قاطی کردم. به ما هم سری بزنید ضرر نمیکنید. جات خالی برف بازی

گل پر

احتمالا هم نشينی با نيک آهنگ جذاب باشد مخصوصا وقتی آدم دلش برای هم زبوناش تنگ بشه...اگه اين کتابا جالب بودن بگو ماهم بخونيم.

سارا

http://www.naarenj8.persianblog.ir http://player.omroep.nl/?aflID=3620603

ئه سرین

خدا مرگم! بقيه رو هم بايد يواش يواش بفرستم دوست جون جونم چطور بودن حالا؟