کتاب خونه مجازی ونکوور ۲

 يكشنبه، 10 دى، 1385 بعد از اینکه یک کتاب از ایران از طرف یک دوست عزیز برام رسیده بود بالاخره نوشتم از سر ذوق که بیایم یک کتابخونه مجازی داشته باشیم و کتابهای فارسی رو اگر دوست داریم لیست کنیم که دوستامون بدونن و بتونن ازمون قرض بگیرن.  حالا میخوام تا یک هفته دیگه این پروژه را با کمک چند نفر طراحی کنیم و کار اولیه اون رو انجام بدیم. به هر حال این کار فقط برای ونکوور نیست و میتونه کم کم برای هر شهری یکی تشکیل بشه برای همین اگر شما هم پیشنهادای دارین و به نظرتون طرح خاصی میاد و یا قسمتهای پیشنهادی رو برام بفرستین. تا کم کم روش کار کنیم و یک برنامه جالب اماده بشه. منتظر نظراتتون هستم.

از آرشیو :

کتاب خونه مجازی ونکوور
یک مدتی هست که فکر راه انداختن یک کتاب خونه مجازی تو تنم وول میزنه !‌همه ماها که از ایران خارج شدیم خیلی وقتا در حسرت یک کتاب فروشی و کتابهای جدید و بوی نوی وسط کتاب دلمون قنج میره !‌ مخصوصا با وجود کتابفروشی های معدود شهرهامون اما یا کتابها برای صد سال پیش هست و تاریخ مصرفشون گذشته یا قیمتشون زیاده یا ... با معرفی <تو میگی من اونو کشتم> و به عنوان اولین کتاب این مجموعه در نظر دارم اولین کتاب خونه مجازی رو راه بندازم و هدفم هم اینه که کتابهامون توی این خشکسالی کتاب بی کار توی کتابخونه نمونه . فعلا تو فکرم چیزی شبیه ویکی پدیاست که هر کسی یک صفحه داشته باشه و در آن کتابها و فیلمهایی که میتونه به بقیه دوستاش قرض بده رو بنویسه . دوست دارم نظرتون رو بدونم و اگر پیشنهادی دارین و موافقین آستیناتون رو بالا بزنین !‌ همین ...حالا یا اینجا یا تو شهر خودتون.

/ 6 نظر / 12 بازدید
پونه

من هم يک سری کتاب از دوستان عزيز به دستم رسيده اگر خواستی من هم ميتونم کمک کنم

نازنین

جناب پویا! به جای اینکه بذاری هی این فکره وول بخوره تو تنت ( نقل به مضمون!)، یه زنگ بزن یه brain storming کنیم. من کاملاً برای همکاری تو راه انداختن یه وب سایت براش هستم.

مهران

اين کار را قبل تر ما خواستيم بکنيم٬ نتيجه اينجاست٬ هميشه لازم نيست از اول شروع کنيم...

ناصر

سلام من هم واسه کمک تو همچين کاری حاضرم . در ضمن من اين لينک مهران خان رو هم ديدم فکر کنم اگه بخواد موفق بشه بيشتر از يک کمی کار لازم داره.....