دانشجوی ستاره دار

داستان دانشگاه ویرجینیا اینروزا بیشترین خبریه که از روشن کردن تلویزیون میتونید بشنوید. باز خدا رو شکر دانشجوی مورد نظر از نظر قیافه شبیه خاور میانه ای ها نبود ! وگرنه اینجا دیگه نمیتونستیم تو دانشگاه هم راه بریم و همه فرار میکردن !!!

این دانشجوی کره ای ٬ انگار سال قبل هم به دو تا دختر حمله کرده بوده و جزو دانشجوهای ستاره دار بوده !!! اما این ستاره دار کجا و ستاره دارهای ایران کجا !!!!

دیروز معاون دانشگاه ما ایمیل زده برای همه دانشجوها و تسلیت گفته  و گفته واقعه خیلی بد و اسفناکی بوده و امیدواره که دیگه همچین اتفاقاتی نیافته ‌!

بعدش هم گفته که فلان جا میتونید مشاوره مجانی کنید و فلان خط تلفن ۲۴ ساعته هست و اینا ! کلی با دلهره و عجله این ایمیل رو زدن ! آخرشم ٬ فقط ننوشته که لطفا اسلحه  هاتونو  تحویل بدین ! حداقل خوبیه کانادا اینه که اسلحه مثل نقل و نبات بین مردم نیست ! 

تلویزیون و اخبار هم دیگه شورش رو در آوردن از فردا هر کس بخواد خودشو جاودانه کنه کافیه یک ویدیو بگیره بفرسته یک شبکه خبری و بره ۳۳ تا آدم بیگناه رو قلع و قم کنه  !! 

/ 9 نظر / 6 بازدید
سارا

سلام ... از طريق بلاگ صفا با بلاگت آشنا شدم ... برام جای تحسين داشت راجع به مشکلات ديگران و جامعه بی تفاوت نبودن ... تا اونجايی که وقتم اجازه می داد مطالبتون رو خوندم ... آفرين که با وجو داينکه دور از ايران هستی اينطور به مسائل واکنش نشون می دی ...

سارا

راستی من می خواستم به صفا ایمیل بزنم و در مورد موضوعی باهاش مشورت و صحبت کنم . توی بلاگش ایمیلشو ندیدم . نظرخواهی هم که نداره میشه لطف کنی بهش اطلاع بدی . مرسی

روزبه

پیام دعوت به اعتراضی مجازی : سلام دوست گرامی این پیام از قبل تنظیم شده است و به مضمون مطلب شما بی ربط . اگر یک ایرانی هستید .اگر یک مسلمان هستید . اگر یک ایرانی مسلمان هستید که تنها کمی به تاریخ آشنایی دارید . حتما به آدرس این وبلاگ سر بزنید و با گذاشتن کامنت در یک اعتراض همگانی اینترنتی در جهت اقدام زشت دولت در از بین بردن تاریخ و هویّت ایرانی (تخت جمشید ، مقبرۀ کوروش ، نماد حقوق بشر و ... ) اعتراض نمایید . ضمن اینکه اصلا نیاز نیست که نام یا آدرسی بگذارید و هم اینکه فقط کامنت بگذارید ، کفایت میکند . ضمن اینکه هر گونه پیشنهاد یا انتقاد هم با آغوش باز پذیرا هستم . ضمنا کامنتها تأییدی است و میتوانید ، پیام خود را بگذارید و بگویید تأیید نشود . امّا حضور شما ، نشانۀ وجود فردی است که به مملکتنش ، فلات خونین ایران و تاریخ پر افتخارش عشق میورزد . ممنونم از شما حضور شما میتواند قوّت قلبی باشد برای من که در غربت ، به سختی از مملکتم وتاریخش دفاع میکنم .حضور شما مرا استوارتر میکند در حمایت از ایران زمین و مردمش . سپاسگذارم .

سهیل

سلام خیلی با معرفتی ؟ حداقل راهنمایی میکردی

الهام زارع نژاد

وای پويا ماشااله چقدر بزرگ شدی، خوشگل شدی! خيلی وقت بود اينجا نيومده بودم. خدا رو شکر که تو دانشگاه شما اسلحه مجاز نيست وگرنه ممکن بود خيلی ها قاتل بشن. مواظب خودت باش. خوب و خوش باشی! راستی، يه خواننده هس که صداش منو ياد اعظم علی انداخت، مونيکا جليلی هنوز تو ايران سی ديش نيومده، من از گوگل سرچ کردم خيلی خوب می خونه اگه دوس داشتی برو گوش کن.

فرزانه

گل بی عيب خداست خوب اون يشرفت اين چيزها رو هم داره ديگههه

ص....د..ی.........

چقدر بزرگ شدی ...

هومن

بابا اون بيچاره ستاره دارا صداشون به جايی نرسيد اين ستاره دار امريکايی گوش فلک رو کر کرده!