قدرت پول ٬ فيلم اجتماعی در مورد نازنين فاتحی به فيلم تبليغاتی تبديل کرد

فیلم ادیت شده ء اصلی <داستان دو نازنین> رو امشب با یک سری از بچه ها دیدیم . به نظر من بیشتر میشد تاثیر دو نازنین رو در این فیلم دید. هر چند شرکت بوداگ با قدرتش اجازه نداده که کارگردان اونطور که دلش میخواد کارش رو تموم کنه.

فیلمی که خود شرکت بوداگ ادیت کرده و روی اینترنت هم هست . بیشتر شکل فیلم تبلیغاتی برای نازنین افشین جم داره که تناسب با کاری که قرار بوده برای نازنین فاتحی انجام بشه درش نیست. هر چند یک قسمتهایی که صدای نازنین فاتحی میاد واقعا تاءثر برانگیزه ولی بیشتر توپ در زمین نازنین خواننده و دختر اول کانادا میچرخه که انگار برای موسیقی هاش و کارهاش میخواد تبلیغ کنه. هر چند با شناختی که از نوع حرفاش و مصاحبه هاش در گذشته سراغ دارم خودش کسی نیست که انقدر دنبال این موضوع باشه. حتی میدونم که برای این فیلم ازش خواستن زیاد آرایش نکنه ولی از اروپا مدیر برنامه هاش فشار گذاشته که بدون آرایش نمیشه ! هر چند که پررنگ ترین نتیجه این فیلم نشون دادن تاثیر هنر هفتم روی جلب نظر مردم میبینم ولی با یکم عمق دادن به این فیلم میشد کار ترو تمیز تر و ماندگار تری ازش رو به پرده کشید.

فیلم داستان دو نازنین

/ 4 نظر / 20 بازدید
Jozeph

ما را اد کن PLZ دوباره

سعيد

با سلام اين كامنت درباره بوعلی سینا :مشهور ترین فیلسوف و دانشمند عربی!!؟ است. حرص و اشتیاق بی حد و مرز این بختکهای خرچنگ صفت (انگليسيها + برخي برادران عرب) که با چنگالهای تیز خود بر پیشینه و آتیه ی این دیار و مردمانش افتاده اند ، تا براي خويش هويت تاريخي بتراشند... اينجا را حتما بخوانيد و به ديگران هم برسانيد. http://otopia.blogfa.com/post-51.aspx

فرزاد

آقا این پویا هکیده که می گن شمایید :ِ

مریم

این جریان نازنین چی بودوبهکجا رسید؟؟؟؟