ميان پرده - Mother Courage and Her Children

icon_poster.gifحیف که امشب فهمیدم و امروز آخرین شب این برنامست و من نمیتونم برم.کلا کارهای برشت رو خیلی دوست دارم. جالبه که کتاب شعر برتولت برشت از انتشارات امیر کبیر رو دیگه بعد از انقلاب تجدید چاپ نکردن ولی این کتاب رو یک روز از جمعه بازار گیر آوردم !!! ۲۰۰ تومن !

با گچ بر دیوار نوشته شده :
(آنها ٬ جنگ طلب هستند.)
و آنکه این را نوشته
خود اکنون ٬ در میدان جنگ ٬ از پای در آمده است.
(این فعلا ۲ تومن ۴قرون از کتاب شعر- من٬ برتولت برشت)

نمایشنامه ای که امشب ٬ آخرین شب اجراش هست رو پسری ایرانی٬ کامیار چایچیان کارگردانی میکنه. 41.gif

به هر جال اگر ساعت ۷ و نیم اون نزدیکیا بودین از دستش ندین. برای دانشجوها هم تخفیف خیلی خوبی داره. خوش بگذره !

peace the world

/ 9 نظر / 18 بازدید
Jozeph

ما که دستمون کوتاهه... شما ببينيد لذت ببريد...

کورش- کانادا

با سلام. لینک وبلاگ شما به لیست وبلاگهای فارسی ایرانیان خارج از کشور هم در قسمت عمومی و هم خاص کشورها اضافه شد. نهایت سعی من این بوده است که این لیست صحیح, کامل, شامل وبلاگهای به روز و مهم تر از همه فارغ از هرگونه سلیقه شخصی باشد. با این وجود امکان درصدی خطا چه در نام مورد نظر شما برای وبلاگتان و چه در محل سکونت یا موارد دیگر وجود دارد. خوشحال میشم که از لیست بازدید کنید و موارد خطای احتمالی را تذکر بدبد. هر گونه نظر دیگر شما هم برای من مغتنم و ارزشمند است. چنانچه این لیست رو مفید و قابل ارائه به سایرین یافتید در صورت تمایل به آن لینک بدهید. پیروز باشید

هومن

خوش به حالت من که عاشق برشتم.

روزبه

با سلام هر چند سئوالات من ناتموم موندو .. اما الان سال نو رو به شما تبريک ميگم و ميتونم مطمئن باشم که کنار خانوداه و دوستان منتظر سال تحويل باشيد ..... بگذريم . سال خوبی رو برای شما آرزو دارم و اميدوارم هر چی که دوست داری در اين سال برات اتفاق بيافته و یا به دست بیاری ضمن اينکه سلامتی و پيروزی همه هموطنان آرزوی همیشگی منه . ما که نه کريسمس عيدمونه و نه نوروز تنهايی بهمون ميچسبه ولی اميدورام که ساير هموطنان نظير شما همواره شاد باشند و موفق و پيروز . به اميد ديدار

روزبه

راستی طبق معمول فراموشی برتولت برشت .متن انگليسی اين رو داری (يا احيانا ميدونی که کجا ميشه گير آورد. ) هم فارسيشو رو دارم و هم جرمنشو . انگليسی اين شعر اينگونه گذشت عمری که در زمين به من بخشوده بودند . آنکس که از کوی ميگذرد ديگر بی گمان دستمان به دامنش نميرسد وووو ممنون ميشم که اگه اطلاعاتی داشتی بدی .ضمن اينکه حمل بر غرور من نشه .اما کم کم داره از افکارت خوشم مياد .... راستی اون وبلاگ بلاگفا فعلا به دلايليتعطيله .خودم خودمو هک کردم .. و ميتونی ميل بزنی و يا همونجا کامنت بدی خودم ميبينم و ..

دوست۲۰

سلام . احوال شما ؟ سال نو مبارک باشه . اميدورام که سال خوبی داشته باشين و براتون بهترينها رو آرزو می کنم .بدرود .

پری دريائی

من هميشه فکر ميکردم که نزدیک اس اف يو زندگی ميکنی!! ماها هم ديسکاوری و دهم بوديم . خيلی هم اونجارو دوست داشتم . انگار که همسايه بوديم!