کار و کامپيوتر و تابستان و تکنولوژی

6.jpgاولین روز کاری رو در NSL شروع کردم . این هفته بعد از امتحانها بیشتر در شوک بودم و اومدن دریا و یکسری برنامه ریزی ها و جای بقیه ٬ کارکردن در کافی شاپ حسابی وقتمو گرفته بود. دوباره به زندگی عادی دارم برمیگردم. پروژه ای که دارم کار میکنم در مورد PodCasting  هست که خیلی جالب انگیزناک با سی بی سی داریم همکاری میکنیم. فقط مشکلش دوری محل مورد نظره که شبیه کشتی نوح هست !اینحا  Surry هست که به محله هندی ها معروفه ! بعد از یک ساعت و نیم سوار Sky Train  و اتوبوس شدن ، ساعت 10 امروز ساعت زدم !

حالا که صحبت تکنولوژی شد ، بد نیست درباره یک سایتی بگم که چند وقت پیش در تلویزیون دربارش یک برنامه مستند دیدم. این کارهای جالبیه که باعث میشه خوندن کامپیوتر برام لذت بخش تر بشه. اینبار دو تا دانشجو که یکی اقتصاد خونده و دیگری کامپیوتر در آفریقا یک کار خیریه میکنن به این شکل که از روی وب سایتشون شما میتونید پروژه های مختلف رو انتخاب کنید که مردم فقیر دارن پیشنهاد میدن و مثلا برای شروع این کار ۱۰۰۰ یا ۵۰۰ دلار پول میخوان و شما مقداری از این پول را برای هر پروژه ای بهشون قرض میدین. و سر موقع مقرر قرض شما بهتون برگردونده میشه و شما میتونید در کار دیگه ای سرمایه گزاری کنید ! وب سایت رو خودتون ببینید.

/ 6 نظر / 16 بازدید
Asal

miss you baghali ...:)

.

http://www.divshare.com/download/494249-ee1 فیلم مستندازدستگیری وحشیانه یک دخترمعصوم به بهنه مبارزه با بدحجابی

mana

salam E-Maile mano didin? merc

farzad

agha ma ye poroje darim darim roo in kar mikonim ke vaghti dare laptop ro bebandi hibernate beshe ye komake 1000 dolari be ma bokon savab dare ay ghorboone oon keshtie noohet beram man

سلام دوست عزيز من شاگرد اول مهندسی مواد توی يه دانشگاه دولتی تو تهرانم. من رو لينک می کنيد لطفا

Jozeph

چه خوب که مشغول کاری... مخصوصا موضوعش رو دوست دارم منم فعلا دارم CCNA میخونم امیدوارم که یه چیزی یاد بگیرم