/ 9 نظر / 6 بازدید
روزبه

خوشبختانه احمدی نژاد مثل خاتمی به دانشجوها توهين نکرد و خوشحالم اونقدر فضا بازه که دانشجوها هر کاری دلشون خواست کردن. البته کاملا موافق اين هستم که با هر کسی که به يه آدم ديگه هتاکی می کنه، برخورد بشه.

Janaab-e Rouzbe be nazare shoma etaaye darajeye sotvaani be daneshjoo haa ye joori tohin nabood dar zemn khatami hich moghe be daneshjoo tohin nakard

مهدی

متاسفانه پويا جان با سوزوندن و انداختن مجسمه و پاره کردن مشکلی حل نمی‌شه. کلا سوزوندن عکس احمدی‌نژاد همونقدر زشته که سوزوندن پرچم آمريکا يا هر کشور ديگه‌ای.

دوست ونکووری

مهدی فکر نمی کردم اينقدر از احمدی نژاد طرفداری کنی.

مهدی

کجای اون دو جمله طرفداری از احمدی‌نژاد بود؟ صرفا انتقاد از يه رويه غلط بود و مهم نيس عليه کی به‌کار رفته باشه.

Me and Vancouver

in dooste vancouverimoon, azash raieheie khoshe khedmat sate ee mishe :D mage na ? ye jooraii tahlilesh hamontorie ...

این متن رو یکی بهم ایمیل زده بود (ایمان)

در آن ديدار وقتي عده­اي مي­خواستند با شعار دادن از سخنراني رئيس­جمهور وقت جلوگيري کنند، سردار مسامحه و مصالحه به خشم آمدند و فرمودند که "در صورت ادامه دادن به شعارها مي­گويم که شما را بيرون کنند". البته از آنجا که آن دوستان به خوبي واقف بودند که رئيس­جمهور مرد حرف است و عملا کاري نمي­کند، تا پايان جلسه کم و بيش به شعارهاي خود ادامه دادند و بعد از جلسه هم به خير و خوشي به دنبال زندگي خويش رفتند. از طرفي در ديدار هفته گذشته دکتر احمدي­نژاد از دانشگاه پلي­تکنيک، از آنجاييکه دکتر مرد عمل است و نه حرف، بدون اينکه تهديدي در کار باشد و سخني مبني بر ساکت کردن افراد شعار دهنده، گروهي در مقابل ديدگان رئيس­جمهور مردمي و نماينده بيش از پنج­ميليون ايراني به نوازش دانشجويان شعاردهنده البته با مشت و لگد پرداختند و البته تعدادي از اين معدود را هم را دستگير کرده و به ميهماني بردند!

سلام تو دو ساله اخير خيلي شنيده بودم که رئيس­جمهور سابق، آقاي خاتمي را به سخن­پراکني و مرد بدون عمل بودن متهم مي­کنند. راستش اصلا نمي­دانستم که چطوري ميشه ميزان عملکرد دو رئيس­جمهور را با هم مقايسه کرد در حاليکه يکي در دوران رياست هر نه روز با يک بحران روبرو بوده، نفت را بشکه­اي يازده دلار مي­فروخته و تنها قدرتش بيست ميليون رأي بوده و ديگري نفت بشکه­اي شصت دلار مي­فروشه و "ابر و باد و مه و خورشيد و فلک در کارند" تا آقا مملکت­داري کنه! همچنان سرگردان در اين وادي بودم تا هفته پيش اتفاقي افتاد که معني اين کلام را کاملا درک کردم. هفته پيش رئيس­جمهور محبوب و مردمي به دانشگاه پلي­تکنيک رفتند. در سالن محل سخنراني عده­اي که حداقل از نگاه دوربين صدا و سيما خيلي کم بودند، شروع به شعار دادن عليه ايشان نمودند. اين صحنه آدم را يادصحنه­هاي به وجود آمده در جريان ديدار خاتمي از دانشگاه تهران افتادم.

عبدالقادر

پویا جان بعد کامنتت برایت به آدرست میل زدم اما از تو خبری نشد خواستم مطمئن باشی که من بی جواب نگذاشته ام محبتهایت را. آدرسی که میل زدم بهت این بود: pouyaa@hotmail.com <pouyaa@hotmail.com>