خودخفگی با فوتبال و سینما

همه اعضای بدنم درد میکنه، دلیلش هم فوتبال سنگین زیر بارون دیروزه. با اینکه خیلی حال استمراری داد ولی لیزی زمین و چند بار تکل رو زمین چمن حسابی کارم رو ساخته. با اینکه هر هفته میرم ولی خوب دیروز خیلی سنگین بود و تازه تمام شبشم روی پام داشتم کار میکردم.

 فوتبال روزهای یکشنبه خیلی جالبه، هر کس دلش میخواد در همسایگی خیابون 16 و دیسکاوری میاد به زمینهای چمن و و ساعت 2 تیم کشی میشه و بازی رو را برای 2و3 ساعت شروع میکنن. یکسری هم قبلا پول جمع کردن و لباس قرمز و آبی گرفتن و یک سری قیفهای پلاستیکی که زمینها رو مشخص میکنن، جالبیه قضیه اینه که بازی ها اصلا بکش بکش نیست و خیلی دوستانه برگزار میشه، با اینکه زمین بزرگه و تیمها هشت نفره هستند ولی دروازه ها معمولا اندازه کوچیکی داره وکسی ثابت دروازه وای نمیسته، شاید بعضیا از اینکه به شکلی که ایران بازی میکردیم یا بهتره بگم ایرانیها جدی میگیرن بازی رو نبینه و حوصلش سر بره،همونطور که این اتفاق برای 2 نفر ایرانی که بهشون گفتم افتاد و بازیها رو خیلی حوصله سر بر دیدن، شایدم حق با اوناست و من حسابی پیر شدم. دیروز این وسط یاد گروه کوهنوردی دانشگاه افتادم.

اینجا هم میشه فهمید کیا پایه هستن و واقعا اهل ورزش هستن ، اونایی که حتی وقتی برف هم میاد میتونی ببینیشون و معمولا همون 16 نفر پایه ثابت داره و هوا تا خوب میشه جمعیت به 3 برابر این موضوع میرسه. گروه کوه هم تا برنامه گلگلشت میزاشتن 60 نفر میمودن و  بعد که به آخر سال و برنامه دماوند شمال شرقی میرسید، 15 نفر بودیم که میخواستیم بریم. 

هفته پیش به صورت رسمی کار دانشگاهم تمام شد و یک نفس راحت کشیدم برای همین وقت داشتم و دیشب رفتم سینماتک و یک فیلم سه ساعته دیدم از ویسکانتی، که قراره ماه ژوئن بزرگداشتش باشه. فیلم روکو و برادران بود که آلن دلون هم بازی میکرد. اگر وقت کردین از دستش ندین. 

/ 0 نظر / 11 بازدید