سال نو مبارک

سلام سلام
سال نو همه مبارک . ببخشید یکم دیر دارم تبریک میگم ولی تا ۱۳ ام وقت هست. فعلا تعطیلات نوروزی هستم و در کنار دریای کارئیب دارم حالشو میبرم ! صبحها هم با صدای بلبل بیدار میشم و با هواپیمای اختصاصی میرم جزایر قناری و آفتاب میگیرم !

بازم آخر ترم شده و هزارتا کار ریخته رو سرم !  امشب که انرژی مثبتم حسابی قل قل میکرد گفتم و بیام چند خطی بنویسم تا بی ادبی نشده باشه ! اما این امتحانها که تموم بشه با دست پر میام سراغتون !
فعلا یک عید دیدنی پر از انرژی بودم که خیلی کیف داد . دیدن این دو نفر خیلی منو خوشحال میکنه مخصوصا که عروسشون هم بود که اهل سوییس هست و تاریخ دانشگاه کلمبیا هم خونده در عرض ۵ هفته فشرده آنچنان فارسی یاد گرفته که امشب نمیزاشت ما ها انگلیسی صحبت کنیم ! هی میگفت که یکم انگلیسی بیشتر فارسی ! من کلا کف بر شدم رفت !!! البته از مادر شوهر به این ماهی که هنرمنده و پدر شوهر باحالی که استاد دانشگاه شریف بوده انتظار دیگه ای نمیره.. تا یه کلمه کسی انگلیسی  میگفت استاد محترم میگفت فارسی !

پسرشون که الان تورنتو هست از یک سال و نیمگی از ایران خارج شده ولی آنچنان روش حساست داشتن که فارسی صحبت کنه که من باورم نمیشه که از ۲ سالگی از ایران خارج شدن ! البته یکسری مشکلات هم پیش اومده این وسط. چند سال پیش که شازده داشته در مک گیل درس فارسی میگدرونده در یک امتحان به جای کلمه (طویله)برداشته نوشته معنیشو Untidy بعد معلم محترم بهش صفر داده و این شاکی شده به مامان ایناش زنگ زده همون شب که بابا جان همه فارسی رو بهش اشتباه درس دادن ! شاهد به عمل اومد که وقتی اتاقش بهم ریخته بوده مامان و باباش میگفتن این طویله رو تمیز کن !!‌! و منظور اتاقش بوده که نامرتبه ! به هر حال این میتونه سر لوحه خانواده های خارج از ایران باشه تا آبروشون نره پس فردا !!!

خوش باشین و سال سبز و شادی رو براتون آرزو میکنم.

/ 11 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سهيل

سلام دوست عزيز سال نو شما مبارک اتفاقی سايت شما رو پيدا کردم من در ايران و شهر کرمان هستم مهندسی کامپیوتر خوندم و خيلی دوست دارم بيام کانادا -ونکوور و این یکی از ارزوهامه تا حالام هزینه تحصیلم رو خودم دادم ۲۹ سالمه یک کار و راه ادامه تحصیل اونجا اگه برات زحمتی نيست شماره تلفن رو بده بتونم تماس بگيرم و ازت راهنمايی بگيرم و لطفا برام بنویس چه ساعتی زنگ بزنم

پونه

امتحانت کی تموم ميشه !؟

پونه

وای ياد دختر خاله ام افتادم بچه اونور آب متولد و در بلاد فخيمه جرمانی (همون آلمان) برزگ شده بود...بعد اومدن ایران نميدونم چی شد برگشت به يکی از بزرگترهای فاميل گفت بگير بکپ! (منظورش اين بود که حالا وقت خوابه!!!)

قلندر

سلام و درود .... امیدوارم که بهار افکارتان همچون این ایام به دشت های بیکرانتری بتابد و ما را از آن حاصلخیزی نصیبی شود.....نوروزتان پیروز یا حق

مرضيه(مامان ياسمين)

سال نو مبارک...

مرضيه(مامان ياسمين)

راستی جربان طويله خيلييييی با حال بود.....

نفیسه

سلام...عیدت مبارک..مرسی از میل

golara hamzeh

hello and hapy new year. keep in touch check out http://dadabase.ca and read http//sundaymag.ca

پونه

دات کامت مبارک پويا جان !

رهگذری نيمه آشنا

اولين سلام تبريک سال نو دوست گرامی يک آدرس بهتون ميدم که هموطنی در کانادا به خوبی در آنجا همچون شما قلم ميزنه . و همين . http://kojaa.blogspot.com ویکی دیگر http://edami2.blogfa.com من خوشم اومد امیدوارم که شما بپسندید . و سال خوبی را آرزومندم .