ورچروکيدگی قلبی‌!

سلام !

میدونم ! میدونم ! خودمم متعجبم که اینجا رو با اینکه دوست دارم نمیام و بنویسم ! نه که مطلب نباشه ! ماشالله !‌ تا دلت بخواد حرف دارم که بزنم ! البته یکم طول میکشه تا دوباره اینجا اون فرم خودشو بگیره که من توش راحتتر بنویسم ! 

ولی این چند هفته حسابی شلوغ بوده سرم ! در حدی که یک سری از بچه ها الان دست به دعا هستن تا شاید خدا یه ۴-۵ ساعت اضافه بهم وقت بده در روز ! البته دوست دارم ! احساس میکنم هر لحظه ای که میگذزه یک کار مفید دارم میکنم (حداقل فکر میکنم که مفیده )

ابراهیم نبوی هم اومد و رفت ! خیلی مزه داد ! البته من انتظار زیادی از برنامه استند آپ کمدیش نداشتم برای همین حالم گرفته نشده !‌ ولی دوست داشتم خودش رو ببینم و این اتفاق افتاد باهاش یکم هم صحبت کردم و حسابی لذت داد ! خیلی آدم گرم و حواس جمعی هست . حالا اگه وقت بشه عکسش رو اینجا میزارم.

فردا شب هم که برنامه کار داوطلبی در سینماتک هست و حسابی خوشحالم . فیلم جالبی هم میخواد نشون بده ! اسمش هست<< ۴۹ آپ >> در حقیقت بک فیلم مستند هست از زندگی چند تا کودک که از سال ۱۹۶۴ تا الان هر ۷ سال باهاشون مصاحبه کردن.

فکر کنم نمایش تفکرات آدما از ۷ سالگی تا ۴۹ سالگی خیلی جالب باشه. منظورم این نیست که مثلا یکیشون میخواسته خلبان بشه حالا داره تو ساندویچی کار میکنه. مهمتر اینکه بلوغ فکریشون رو احتمالا بشه در این فیلم دید.

/ 7 نظر / 6 بازدید
Jozeph

منتظر عکسهای جديدت هستيم. راستی اين هالووين ما رو هم دعوت کنين

پری دريائی

خيلی دلم ميخواست اين فيلمه رو ميديدم . بنظرم بايد خيلی جالب باشه .

سمن

خدا رو شکر نوشتی بالاخره.جای ما رو هم تو برنامه هاتون خالی کن!

فرزاد

و به خدا گفتند زمین را آهسته بگردان تا ما را زمان انجام کارها فراهم شود... پس خدا آنچنین کرد... و باز از خدا خواستند پس او نیز چنین کرد... در آخر چنان شد که زمین از گردش ایستاد و مردمان هیران ماندند که چرا باز کار آنان تمامی ندارد... پس خدا به سخن آمد و با بندگان خود چنین گفت: که ای مردمان ... ما شما را آفریدیم از برای زیستن .... ما شما را مه و خورشید و فلک در هم انداختیم تا شب بخسبید و بامدادان به پا شوید و آسمان آبی ببینید و شاد باشید.... ما شما را دلی آفریدیم از برای عشق ورزیدن... ما همه کیهان آفریدیم که شما در آن بیاسایید و خوش باشید و زندگی کنید... ای مردمان .... این خود شما بودید که برای خود ماشینها آفریدید... این خود شما بودید که برای خود کامپیوترها آفریدید! این خود شما بودید که تمام کلافه گی ها آفریدید... پس بدانید و بیاندیشید که خدای شما همه آنچه از برای آسایش شما بود آفرید و شما ندیدید و نابود کردید و گذشتید و خود شما همه آنچه از برای نا آرامی خود بود آفریدید ... پس خدا سکوت کرد و مردمان نیز هم

Noushin

oh bebakhshi esmamo yadam raft, oops

allan to SFU hastam nemytoonam farsi type konam vali first welcome me, ye che dige keh khyli delam mykhad oon filmaro bebinam hala bebinam che mishe, be nazar ba hal myad, ye Idea jadidieh

نفیسه

پویا خودتی ؟ نه باورم نمیشه...