شهر ونکوور و سینمازدگی

ونکوور تابستان خیلی خوبی رو داشت و امسال توریستها حسابی اینجا کیفشون کوک بود. ونکوور هم که دومین منبع درآمدش همین توریستها هستن حسابی از این موضوع حال استمراری کردن.

Gaudí's unfinished masterpieceامروز سر کار دیگه آروم نتونستم بگیرم و با اینکه ناهار با خودم برده بودم اومدم بیرون و قدم زدم. مرکز شهر از بس کوچیکه که ١۵ دقیقه بعد اونورش دم در کتابخونه مرکزی زیباش بودم و از آفتاب لذت میبردم. انقدرم شهر کوچیکیه که یکی از دوستان رو سر راه دیدم و حسابی گپ زدیم در مورد جشنواره فیلم ونکوور که دو هفته دیگه شروع میشه.

کتابهای شنیداری هاکلبری فین رو گرفتم که همینطوری گوش کنم و داشتم برمیگشتم که سر راه یکی از رئیسهای سینمای هنری شهر که جای مورد علاقم هست رو دیدم. باهاش یکم گپ زدم و گفت که یک هفته ای هست که سر کار نمیره و داره کمک به کارهای جشنواره ونکوور میکنه.

البته میخواستم بیام و امروز تو وبلاگ در مورد یکی از فیلمهایی که هفته بعد در همین سینما در مورد آنتونتی گاودی، آرشیتکت معروف ساخته شده بنویسم و پیشنهاد بدم که به این فیلم ساخته  دو دهه پیش که کارگردان ژاپنی ساختتش اگر علاقه دارین حتما روز دوشنبه آینده برای دیدنش به سینماتک بیاین.

از ونکوور خبر زیاده،‌یکی دیگشم دومین نمایشگاه عکس عریان! در ونکوور هست که یک ایرانی هم در اون عکس داره.از فردا شب شروع میشه تا ۲۸ سپتامبر ادامه خواهد داشت و لینکش هم اینجاست .

/ 1 نظر / 18 بازدید
رویا

سلام/خیلی خوبه که در آلمان زندگی میکنید/پاییز و زمستان برای مسافرت به آلمان خوب هست یا هوا سرده؟/به وبلاگ منم سر بزنید خوشحال میشم/