سه سوپرانو ایرانی در ونکوور، شنبه

 ویدئوی نمونه کار سوپرانوی ایرانی در یوتیوب

n11657854826_2450.jpg

هفته پیش خبردار شدم که سه دختر ایرانی از اتریش به ونکوور میان و قراره دو تا برنامه آواز سوپرانو در سالنهای اینجا داشته باشن. روز جمعه هفته پیش اولین برنامه اول نصرین، شیرین و کاملیا رابه چند تا از دوستام پیشنهاد دادم و با هم رفتیم، از اونجا که خبر داشتم چقدر برای ویزا گرفتن مشکل داشتن و دیر تبلیع هاشون شروع شد باورم نمیش که برنامه اول این همه پر بشه، اما انگار گزارش تلویزیونی و مصاحبه باهاشون حسابی تاثیر خودشون را گذاشته بود. هر چند ماها به عنوان تنها دانشجوهای سالن احساس غریبی میکردیم ولی گرمی صدای بچه ها حسابی سر حالمون آورد.

 برای کافه رادیو و آشنا کردن بچه ها باهاشون یک مصاحبه ای هم در این هفته کردم که اینجا میزارمش که یکی از آهنگهاشون هم در این قسمت اول هست. 

 یکسری بلیط هم قولشو ازشون گرفتم برای بچه ها که با مسئول کنسرتشون هم صحبت کردیم و بلیطهای 40 دلاری رو 23 دلار قرار شد به تعداد محدود برای دانشجوها کنار بزارن. برای همین شما هم اگر دوست دارین این برنامه رو ببینین به من زود خبر بدین حتما. 

البته یکی دوستای ما که وبلاگ معروف و مشهور کوفت رو مینویسه همون شب، بعد از 3 سال یک مهمونی بزرگ گرفته شب تولد شکسپیر و تولد خودش و تموم شدن درسش و احتمالا عروسیشم هست که ماها خبر نداریم به هر حال اگر شما وبلاگشو تا حالا دیده باشین احتمالا دعوت هستین ! ولی من میگم بریم کنسرت بعد فوقش یک مینی بوس میگیریم و با سه تا سوپرانو ها میریم مهمونی.

/ 1 نظر / 23 بازدید
قره قوروت

پویا من آگوست دارم میام ونکوور بگو عروسی رو عقب بندازه. به سوپرانو بازا هم بگو وایسن نرن خودتم برنامه تو خالی کن و خلاصه همه باید آماده باش باشین. ببینم چیکا می کنی.[شوخی]