سال نو مبارک

امروز 3  فروردین باید باشه و اینجا تازه تعطیل شده و میشه کمی به کارهای غیر رسمی و شخصی رسید. کاشکی یکوقتی برسه و اینجا یک فروردین رو تعطیل کنند. حسابی هوس 13 روز تعطیلی (حداقل5 روز) و رفتن به شمال و نون داغ گرفتن کردم و اینکه هیچکاری نکنی و هیچ فکر و نگرانی نداشته باشی حسابی لذت بخشه گرفتن یک کتاب قطور مثل شقایق و برف و بی خیالی تمام.

 اینجا نه تنها این خبرا نیست بلکه اکثر کارهای دانشگاه و مهلت پایان پروژه ها معمولا همینروزهای عید هست و حسابی کارها پیچیده میشن. برای همین به سختی وقت میشه که مثلا برسم با خیال راحت کار غیر درسی بکنم. البته حساب این کافه رادیو جداست. کلا داره به قسمت اعظم تفریح من تبدیل میشه و باعث شده که یک لحظه وقت بیخودی و پرت نداشته باشم! برنامه ویژه نوروزی را با بچه ها درست کردیم که اگر ایران هستین این کیفیت پایینش شاید راحتتر باشه. البته همون روز برنامه اصلی خودمون هم بود که تمامش به صورت زنده از رادیو محلی ونکوور پخش شد. 

این هفته هم هفته جالبی بود یک برنامه ای در یو بی سی رفتم که با محمد یونس که جایزه صلح نوبل را به خاطر کارش در بنگلادش انجام داده سال 2006 گرفته. یو بی سی مثل 2003 که به شیرین عبادی و دالایی لاما و توتو دکترای افتخاری داد. اینبار برای محمد یونس همچین برنامه ای را اجرا کرد. مجالی بشه حتما در مورد این برنامه هم مینویسم.

سال خوبی داشته باشین.

/ 3 نظر / 6 بازدید
سمن

سال نوی شما هم مبارک باشه:)[قلب]

سمن

خدا رو شکر بالاخره حجم پایین برنامه رو هم دادین.ذوقیدیم!

عبدالقادر بلوچ

پویا جان حتمن چرا که نه. حداقل روی سایت کافه رادیو آمدم و سال نو را به شما تبریک گفتم و از زحماتتان به خاطر برنامه خوبتات تشکر کردم.