ميلاد پروانه

+ به قول ابراهیم نبوی٬ تنها گروهی از ادما که هتل هیلتن یا بهترین سالنها رو برای مراسم عزادای میگیرن ایرانی ها هستن. راستی چرا بیشتر مواقع به عنوان مرده پرست شناخته میشیم ؟ البته خودمون بیشتر مواقع خودمون رو اینطور صدا میکنیم ... کافیه که یک شاعر یا یک نویسنده یا یک بازیگر و غیره و ذالک فوت کنه. اونوقت شروع میکنیم تا دو جا از اون آدما حرف میزنیم خودمون به خودمون شروع میکنیم بد و بیراه گفتن...به قول حسن نراقی در کتاب جامعه شناسی خودمانی.واقعا از ماست که بر ماست !

+ این موضوع را در مورد نوشته های خودم هم میبینم. بیشتر مواقع وقتی حس در سختمنفی و ناراحت کننده و درد آوری دارم خیلی راحتتر میتونم بیانش کنم . شاید عادت کردم ولی نوشتن لحظات شاد و امیدوار کننده برام سختتر بوده همیشه. حالا به هزار و یک دلیل. به قول دوستی که نوشته هامو دنبال میکنه و از نزدیک منو میبینه : نوشته های من فقط قسمتی از من رو میتونه نمایش بده و پویا زنده و شاد و پر امید رو مخفی کرده !  در صورتی که خود من خیلی دلم میخواد بتونم بیشتر از شادی بگم . به هر حال چند وقت پیشا بعد از مدتها یک چیزی نوشتم که به نظرم اومد یکم مثبته ! امیدوارم ازش لذت ببرید...نظرتون رو هم خوشحال میشم بدونم :)

 در سختترین دقایق روزگار ٬
شادترین آوازها را زمزمه میکنیم٬
و هنوز میلاد پروانه ها ٬
لطیف ترین واقعه ء زندگی مان است.

و ما اینگونه امیدواری را تعریف میکنیم ٬
در حال زیستن٬ 
و غوطه ور شدن در لحظه کنون٬
ما همه خوشحالترین خوشحالهاییم.

۱۵ سپتامبر ۲۰۰۶ 
ونکوور

/ 10 نظر / 5 بازدید
ئه سرین

هی خوشحالترین خوشحالهای ما، تو همیشه انرژی مثبتی پسر راستی پویا اینو می خواستم بگم. اینو ببین http://www.asreen.com/2006/12/post_432.php من هنوز جوابی ازش نگرفتم که ببینم چی می تونیم کمک کنیم دقیقا!‌ گفتم که از الآن به فکر باشیم اگه کاری ازمون برمیاد:) می دونم که پایه ای اگه چیزی به فکرت می رسه بگو ردیف کنیم برنامه رو:) اوکی شد مثل اون سال اطلاع رسانی می کنیم تو وبلاگهامون:) پایه ای که؟

:)

در سختترین دقایق روزگار ٬ شادترین آوازها را زمزمه میکنیم٬ و هنوز میلاد پروانه ها ٬ لطیف ترین واقعه ء زندگی مان است. و ما اینگونه امیدواری را تعریف میکنیم ٬ در حال زیستن٬ و غوطه ور شدن در لحظه کنون٬ ما همه خوشحالترین خوشحالهاییم.

سعيد

سلام ميخواستم اگر امکان دارد سايتی را معرفی کنيد برای تازه مهاجرينی که ميخواهند وارد ونکوور شوند و بتوانند مشکلات ۲ ماه اول ورود خود را حل کنند.

سعيد

سلام ميخواستم اگر امکان دارد سايتی را معرفی کنيد برای تازه مهاجرينی که ميخواهند وارد ونکوور شوند و بتوانند مشکلات ۲ ماه اول ورود خود را حل کنند.

کوروش

چو خواهی تو به گورم بوسه دادن ....لبم را بوسه ده! اکنون همانم!

Jozeph

مراسم ختم همه رو دعوت ميکنيم ولی عروسی فقط اونايی که دوست داريم. نه؟؟ به ما هم سر بزن پويا جان دلمون تنگته

سارا

پويا تعطيل شدی؟ چرا هيچی نمی نويسی؟

ئه سرین

یالله بیا بازی شب یلداتو ببر جلو

سارا

http://nikahang.blogspot.com/2006/12/blog-post_116725788120660314.html