پنجشنبه ٧ دی ۱۳۸٥

سيزارتا و تعطيلات

سلام سلام.

ببخشید یک مدتی نبودم و نشد که جواب ایمیلها رو بدم و به کارهای مهم وبلاگی برسم !‌ در ضمن بازم ببخشید که به نظر اومد در بازی وبلاگی شرکت نکردم. که کردم ! یعنی مرسی از ئه سرین و سارا و مرجان که دعوتم کردن منم نشستم مثل بچه های خوب هفته پیش و پنج نکته ای رو نوشتم اما چه کنم که کام‍پیوتر محترم ٬‌قولوپی همه چی رو تبدیل به علامت سئوال کرد ! حالا اگر رمز نگاری اینچنانی بلد بودم حتما درستش میکردم ولی انگار از کفم رفته !

بگذریم  . بعد از توجیه برگردیم به فریضه ء مهم و حیاتی وبلاگ نویسی !
امتحانهای این ترم گذشت  . هر چند به خیر نگذشت ولی مهمه که گذشت ! حالا در این تعطیلات در پی آمادگی روحی ٬ جسمانی برای ترم دیگه هستم برای این منظور برنامه های زیر را فعلا برای خود در نظر گرفته و برای دیگران پیشنهاد میکنم :‌

مقدار متنابهی کتاب خوندن - کتاب فارسی مخصوصا از نوع ارسالی توسط دوستان عزیز-
مقدار کافی فیلم و سینما - که البته سینمای غیر هالیوودی رو پیشنهاد میکنم- به عنوان مثال امشب پاشدم رفتم سینماتک و فیلم سیذارتا که در سال ۱۹۷۲ از روی کتاب هرمان هسه نوشته شده رو دیدم . شنبه هم دوباره نشونش میدن . اگر هوس نوستالژی کردین از دستش ندین.
سفر در سرما و برف دو پیمانه - ویستلر و اسکی رو برای خودم و دوستان تجویز میکنم. 
در آخر بعضی روزها هم یک کافی شاپ خلوت - مثل این - که برای اونایی که نزدیک یو بی سی هستن با اینترنت وایرلسش بسیار لذت بخش میتونه باشه و البته نوشیدنی تعطیلات رو هم چای لاته پیش نهاد میکنم که نه اونقدر کافئین داره و کلی هم لطیفه !:))

‌خوب حقیقتش همه این مقدمات رو گفتم که بگم فردا قرار وبلاگی قراره باشه ! و نیک آهنگ هم  اومده ونکوور و قراره قهوه ء  فردا رو رادیو زمانه مهمونمون کنه ! البته میخواستم کافه آرتیجیانو رو پیشنهاد کنم ولی خوب احتمال داره رادیو زمانه فقط برای بلنز مارو مهمون کنه و سر و سرش فقط با اونجا باشه . پس اگر اومدنی شدین ساعت ۳ تا ۶ کافی شاپ بلنز تقاطع رابسون و بورارد.


بالاترین: Balatarin

پويا
پويا

----------------------------------

Cafe Radio

----------------------------------

Change for equality

----------------------------------

خانه
آرشیو
ایمیل

----------------------------------

 RSS

Enter your email address:

Delivered by FeedBurner

----------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------------


----------------------------------

بازدید :

آمار وبلاگ :