یکشنبه ٥ آذر ۱۳۸٥

نیم گزارش برنامه شب شعر با سيمين غانم

سلام !

جای خیلیا خالی بود ٬ مخصوصا جای آسمون آبی  که میدونم وقتی بفهمه که سیمین غانم رو در کنارمون داشتیم و سه تا آهنگ با پیانو و دف خوندن چقدر افسوس میخوره ! ولی جاش رو خیلی خالی کردم . جایه خیلیا رو خالی کردم. (حتی شما دوست عزیز !‌)‌

نمیدونم چطوری این گزارش رو بنویسم ٬ البته حتما یک گزارش تکمیلی با عکس و توضیح . اینجا در آینده نزدیک  مینویسم . فعلا فقط از باقی مونده ء انرژیم استفاده کنم و بگم چه شب خوب و عجیب و به یاد ماندنی ای بود !‌

عجیب چونکه همراهی سیمین غانم و پذیرفتن دعوتمون و اومدنشون تو وضغیتی برفی ای که ماشینا خیلیاشون تو برف گیر کردن و به یاد ماندنی که بیشتر از ۱۰۰ نفر هم توی این برف اومدن  بالای تپه دانشگاه و اونجا هعه چیز انگار قرار بود به بهترین نحو انجام بشه .

بودن کتاب فروشی نیما که از نورت پاشده بودن با اون همه کتاب و سی دی اومده بود اونجا. خوشحال کننده بود . و جو رو گرم کرده بود. داشتن شیرینی های خوشمزه از شیرینی فروشی سویت آرت از نورت ونکوور والبته روزنامه شهروند که با چاپ پوستر برناممون موجب دلگرمی بیشتر شده بود باعث میشد یادمون بمونه که هنوز آدمایه زیادی هستن که حاضرن این جور برنامه هارو  حمایت کنن و مهمتر از همه کمکها ٬ کمک بچه های انجمن ایرانیان دانشگاه سایمون فریزر بود که واقعا دستشون درد نکنه که تک تکشون حسابی زحمت کشیدن. صبا ٬ تینا  ٬‌صدف ٬ فراز ٬‌علی رضا و پیام نمیدونین امشب در کنار شما ها چقدر احساس خوبی کردم. بازم ممنون.

و از همه مهمتر مردم و دانشجوهای با محبت و صمیمی که باعث شدن من برای اولین بار مجری گری رو بدون دلهره انجام دادم (اولین بار = اولین بار که مجری گری میکنم و اولین بار که دلهره نداشتم !) . البته واقعا وقت نشد که روش کار بکنم و گرنه خیلی بهتر میشد. این آخریا به ذهنم اومد که کاشکی مثلا یه جایی یک قطعه از کارهای بابک بیات رو میزاشتیم و  یک شعر از عمران صلاحی میخوندم و یاد این دو را زنده میکردم.

خوب یادم باشه برای بعد ه ها که بیشتر وقت بزارم برای آمادگی . حیف که الانم باید برم بقیه پروژه رو برای فردا تموم کنم و با این حس ه خوب نمیشه خوابید . ولی به قول مادر ‌ّ در دور دستم ( انقدر به زودی هممون زیاد بخوابیم...)

شبتون خوش.


بالاترین: Balatarin

پويا
پويا

----------------------------------

Cafe Radio

----------------------------------

Change for equality

----------------------------------

خانه
آرشیو
ایمیل

----------------------------------

 RSS

Enter your email address:

Delivered by FeedBurner

----------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------------


----------------------------------

بازدید :

آمار وبلاگ :