پنجشنبه ٢٦ امرداد ۱۳۸٥

هفت سنگ با اساتيد

سلام سلام .
امیدوارم خوب و خوش شنگول باشین !‌ امروز تا میتونستم خوردم و بازی کردم و خوردم !! از یک ماه پیش قرار بود که یک برنامه پیک نیک با گروه کلاستر فایو (‌نمیدونم چرا انگلیسی این وسط میارم نوشته هام بهم میخوره) داشتیم که در حقیقت مجموعه ۵ تا از گروههای تحقیقاتی کامپیوتر دانشگاه هست که منم عضو یکیشونم. دو تا از استاداشون رو که درسم باهاشو داشتم حسابی دوست دارم و اونا هم با خانوماشون اومده بودن . و حسابی پایه ء هر گونه شیطنت بودن !

اگر ونکوور هستید مخصوصا طرفهای کوکتلم ٬ اینجا رو از دست ندین .

اگر هم نیستید٬ جاتون خالی ٬‌ صبح این طرف شهر ( دریاچه بانزان اون طرف شهره) حسابی بارون میومد !! و من گفتم برنامه بهم ریخته حتما که یکی از بچه ها بهم گفت اونجا هوا فقط ابریه !!‌ (هوای ونکوور خیلی متغیرره !) به هر حال خیلی باحال بود که رفتیم و حسابی خوردیم ! یکی از استادا با خانومش که خیلی با سلیقه بودن کار آماده کردنه غذا ها رو کشیده بودن..اونم چه غذاهایی ...من یکم از منو غذا رو میزارم...فقط لطفا آبهای دهنتون رو بعد از اینکه ریخت زمین جمع و جور کنید !!

اینجا روابط با اساتید خیلی فرق میکنه با ایران من هنوز یکم برام سخته عادت کردن !!‌هر چند این استاد ما که با ۲ نفر ایرانیه دیگه هم سر و کار داره . اکثر موافع بهم میگم من به شما ایرانیا باید یاد بدم که کمتر مودب باشین !!!!‌ (مثلا وقتی در رو نگه میدارم که اول اون رد بشه) من که هنوز استرس میگیرم وقتی باهاش صحبت میکنم!!

باورتون نمیشه . مهمترین قسمت برنامه بازی کردن هفت سنگ بود !!!‌ با چند تا از بچه های ایرانیه گروه یه سری آدما رو کرمکی کردیم (‌من جمله اساتید گرام !)‌من با خودم سنگ و توپ ماهوتی (تنییس)‌ برده بودم :)) و بعد انقدر از این بازی خوششون اومد که حدود یک ساعت و نیم داشتیم بازی میکردیم !!  تویه ونکوور معمولا ماهی یا دو ماهی جمع میشیم و بازی میکنیم با بر و بچ پایه یه کامیونیتی هم توی اورکات هست اگه خواستین عضو بشین شاید شما ها هم با بر و بچ محلتون تونستین بازی هفت سنگ بازی کنید :) امیدوارم حال این گزارش رو برده باشین :) بردین ؟:)

+ به زودی عکس و لینکهای این نوشته رو اضافه میکنم.اصلا بکنم ؟:)


بالاترین: Balatarin

پويا
پويا

----------------------------------

Cafe Radio

----------------------------------

Change for equality

----------------------------------

خانه
آرشیو
ایمیل

----------------------------------

 RSS

Enter your email address:

Delivered by FeedBurner

----------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------------


----------------------------------

بازدید :

آمار وبلاگ :