یکشنبه ۸ امرداد ۱۳۸٥

سکوت سنگين

نه که نخوام بنویسم ! نه که مطلب نباشه که بنویسم ! نمیتونم بنویسم ! انگاری قفل زدن به لبم و باز که میکنم لبم درد میاد...از اون طرف ساکت هم نمیتونم بیشتنم ...این روزا روزای درد آوری . طبق اعتیاد همیشگی اخبار رو که میبینم اینبار خیلی دردم میاد . از لبنان گرفته تا مرگ اکبر محمدی.

مناقشه اسرائیل و فلسطین و لبنان با این همه تنفر بعیده حالا حالا ها به یک سر انجامی برسه از اون طرفم که تو ایران به خاطر کوچکترین کاری آدما رو شکنجه میکنن . این چند شب حسابی غم باد شدم از این همه اخبار و حتی یکبار یک مطلبی نوشتم ولی دل و دماغ فرستادنش نبود.

از این لجم میگیره که این همه بی عدالتی هست و هیچ کسی صداش در نمیاد . از این لجم میگره که هم گروهیم که اسرائیلیه هر چی میخواد میگه (باور کنین اینارو هم شست و شوی مغزی دادن ) بگذزیم . من نمیگم بیایم با همدیگه اسرائیل رو از نقشه پاک کنیم ولی بیایم آروم نشینیم اگه جایی میشه حرفی زد . راه پیمایی کرد. بهتر از هیچ کار نکردنه.نه؟

اخبار رو که میخونم یه چیزه عجیبی نظرم رو جلب میکنه . اصل این دعوا سر اینه که ۲ تا سرباز اسرائیلی دزدیده شدن و دو تا کشته شدن ولی کسی نمیگه که اون حمله ۳ تا هم کشته فلسطینی داشته و بعدش هم همه دنیا عکسای دو تا سرباز دزدیده شده رو دیدن ! ولی کمتر کسی خبر داره که یک روز قبلش اسرائیل حمله میکنه و یک خونه فلسطینی رو میگیره و یک دکتر و برادرش رو به گروگان میگیره . یا کسی صداش در نمیاد که تا ۲۵ جون از اول ماه ۱۶۰ نفر رو اسرائیلی ها گروگان گرفتن و حداقل ۴۴ نفر رو کشتن ! ولی از این ور تو کشتن یک نفر توسط فلسطینی ها شک وجود داره .

بگذریم بعدشم که خبر فوت !؟! اکبر محمدی میرسه و دیگه حسابی میمونی که چی بگی.

به روز رسانی :‌حالا هم که سر خود برداشتن توی فرودگاه پدر و مادرشو دستگیر کردن و یواشکی جسدشو دفن کردن.


بالاترین: Balatarin

پويا
پويا

----------------------------------

Cafe Radio

----------------------------------

Change for equality

----------------------------------

خانه
آرشیو
ایمیل

----------------------------------

 RSS

Enter your email address:

Delivered by FeedBurner

----------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------------


----------------------------------

بازدید :

آمار وبلاگ :