دوشنبه ٦ فروردین ۱۳۸٦

سال نو مبارک

سلام سلام
سال نو همه مبارک . ببخشید یکم دیر دارم تبریک میگم ولی تا ۱۳ ام وقت هست. فعلا تعطیلات نوروزی هستم و در کنار دریای کارئیب دارم حالشو میبرم ! صبحها هم با صدای بلبل بیدار میشم و با هواپیمای اختصاصی میرم جزایر قناری و آفتاب میگیرم !

بازم آخر ترم شده و هزارتا کار ریخته رو سرم !  امشب که انرژی مثبتم حسابی قل قل میکرد گفتم و بیام چند خطی بنویسم تا بی ادبی نشده باشه ! اما این امتحانها که تموم بشه با دست پر میام سراغتون !
فعلا یک عید دیدنی پر از انرژی بودم که خیلی کیف داد . دیدن این دو نفر خیلی منو خوشحال میکنه مخصوصا که عروسشون هم بود که اهل سوییس هست و تاریخ دانشگاه کلمبیا هم خونده در عرض ۵ هفته فشرده آنچنان فارسی یاد گرفته که امشب نمیزاشت ما ها انگلیسی صحبت کنیم ! هی میگفت که یکم انگلیسی بیشتر فارسی ! من کلا کف بر شدم رفت !!! البته از مادر شوهر به این ماهی که هنرمنده و پدر شوهر باحالی که استاد دانشگاه شریف بوده انتظار دیگه ای نمیره.. تا یه کلمه کسی انگلیسی  میگفت استاد محترم میگفت فارسی !

پسرشون که الان تورنتو هست از یک سال و نیمگی از ایران خارج شده ولی آنچنان روش حساست داشتن که فارسی صحبت کنه که من باورم نمیشه که از ۲ سالگی از ایران خارج شدن ! البته یکسری مشکلات هم پیش اومده این وسط. چند سال پیش که شازده داشته در مک گیل درس فارسی میگدرونده در یک امتحان به جای کلمه (طویله)برداشته نوشته معنیشو Untidy بعد معلم محترم بهش صفر داده و این شاکی شده به مامان ایناش زنگ زده همون شب که بابا جان همه فارسی رو بهش اشتباه درس دادن ! شاهد به عمل اومد که وقتی اتاقش بهم ریخته بوده مامان و باباش میگفتن این طویله رو تمیز کن !!‌! و منظور اتاقش بوده که نامرتبه ! به هر حال این میتونه سر لوحه خانواده های خارج از ایران باشه تا آبروشون نره پس فردا !!!

خوش باشین و سال سبز و شادی رو براتون آرزو میکنم.


بالاترین: Balatarin

پويا
پويا

----------------------------------

Cafe Radio

----------------------------------

Change for equality

----------------------------------

خانه
آرشیو
ایمیل

----------------------------------

 RSS

Enter your email address:

Delivered by FeedBurner

----------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------------


----------------------------------

بازدید :

آمار وبلاگ :