سه‌شنبه ۱ اسفند ۱۳۸٥

از همينورا

<نکته : قبل تر ها فکر میکردم آیا وقتی میرسه که فرصت سر خاروندن هم نداشته باشم. انگار اون وقت رسیده ! دو تا کلمه انگلیسی گذاشتم تو نوشتم ٬ خیلی ادبیاتش درست بود ! حالا جمله ها هم چپ و چوله شده !‌ لطفا تا خبر بعدی متن پایین رو نخونید. مگر اینکه بخواین یکم تفریح و رمز گشایی بکنید !حساب تو رو هم میرسم بعدا ای پرشین بلاگ !>

سلام سلام

بابا هر چقدرم بخوای فرار کنی از این وبلاگ نویسی دیگه گردنتو میگیره و مجبورت میکنه بنویسی ...حالا فعلا یه خبر کوچولو بدم و بقیه رو بزارم برای بعد .

+ فردا شب برنامه سینما تک رو از دست ندین قرار بود خودمم باشم و پاپ کرن مجانیتون رو تهیه کنم :)) ولی امتحانها نزاشتن ! قراره فیلمی رو نشون بدن و یک استاد روانشناسی هم از دانشگاه بعدش دربارش صحبت کنه. این فیلم ساخته پارسال هست و هزار و پونصد تا جایزه برده ! کارگردانش هم کارهایه خیلی قشنگی قبلا انجام داده .

 

+ با توجه به آماری که امروز به دستم رسیده (ها ها چه احساس مهمی میکنم )
 ۱۱ درصد از بچه های دانشگاه ما ازدواج کردن . برمیگردم...به زودی. و فقط ۳۲ درصد بقیه در یک ارتباط جدی هستند و بقیه تک و تنها دوران رو گز میکنن . خیلی جالبه اینحا این همه برنامه کنترل تولد و روابط سالم و س ک س سالم و از این حرفها میزاره. چند وقت پیش هم در اونیکی دانشگاه شهر یک گروه تئاتر معروف کاری به اسم (من عاشق اونجام هستم) انجام دادن که بگن آقا این حرفها نباید زشت تصور بشه.  بعد هم شکلات به همون شکل وسط خیابون میفروختن. ای بابا شکلات رو که دستت میگرفتی آب که نمیشد...خودت آب میشدی (شما هم باور کنید من آب شدم !)

+ یک خبر فوق حوشحال کننده هم بگم و برم فعلا. دریا دادور برای یک کنسرت دیگه داره میاد ونکوور.

+ این فیلم بی بی سی هم تازه انگار ساخته شده در باره ایران منو که حسابی میخ کرد. این آقاهه رو انگار یه جای فیلم مجبور میکنن با احمدی نژاد بره و نماز بخونه. انگار مراسم تولد حضرت زهرا بوده که یه سری جوون هم ازدواج کردن توی تونل رسالت ! به نظر من برای دوستان غیر ایرانیتون بفرستین نگاه خوب و واقع بینانه ای داره به ایران.

 بازم برمیگردم....


بالاترین: Balatarin

پويا
پويا

----------------------------------

Cafe Radio

----------------------------------

Change for equality

----------------------------------

خانه
آرشیو
ایمیل

----------------------------------

 RSS

Enter your email address:

Delivered by FeedBurner

----------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------------


----------------------------------

بازدید :

آمار وبلاگ :