پنجشنبه ٢٩ فروردین ۱۳۸٧
دوشنبه ٢٦ فروردین ۱۳۸٧

سه زندگی چندملیتی

دانشگاه یو بی سی 100 ساله شد و اونایی که کانادا رو دیدن میدونن چقدر 100 سال اینجا سن زیادیه  و هر چیز 100 ساله جزو تاریخ حساب میشه. برای همین دیگه دانشگاه کلی جشن داره میگیره و کلی برنامه های جالبی داره میزاره.

 یکی از اینا فردا شب در سالن آمفی تئاتر اصلی یو بی سی برگزار میشه. برنامه سه زندگی چند فرهنگی، دو تا استاد دانشگاه دارن میان و در این مورد صحبت میکنن. دکتر کیملیکاکه تا حالا کلی جایزه برده قسمتی از این سخنرانی رو بر عهده داره.

قبل از شروع برنامه هم گروه موسیقی چند ملیتی از دهلی تا دوبلین برنامه اجرا میکنن. که یکی از ویدئو هاشون رو اینجا میتونید ببینید. البته یکم یه جاهایی از کارهاشون هارمونیشو از دست داده و کمی خرتوخر شده انگار ! به هر حال ویدئو انگار برنامه ای هست که در روز کانادا برگزار شده و نخست وزیر کانادا هم،هارپر هم در این ویدئو هست.

 اگر هوس کردین در این برنامه شرکت کنید با شماره 604.822.1444 تماس بگیرین و بلیطتون رو رزرو کنید. این برنامه مجانی هست.

 
Tuesday, April 15, 2008
7:00 PM
The Chan Centre for the Performing Arts at UBC
6265 Crescent Rd
 
The Three Lives of Multiculturalism, will be delivered by guest speaker Dr. Will Kymlicka, Canada Research Chair in Political Philosophy at Queen's University, and a visiting professor in the Nationalism Studies program at the Central European University in Budapest. Dr. Kymlicka will be introduced by UBC President, Professor Stephen Toope.


بالاترین: Balatarin

پويا

جمعه ٢۳ فروردین ۱۳۸٧

شور زندگی

خنده تو , خنده زندگی .
.
.
.
فقط تو را به خدا شیشکی نبند !


بالاترین: Balatarin

پويا

سه‌شنبه ٢٠ فروردین ۱۳۸٧

ثمین باغچه بان جاودانه بود

بچه که بودم کارهای ثمین باغچه بان رو روی یک صفحه داشتم وخیلی وقتا باهاش آواز میخوندم و میرقصیدم.

ثمین - رنگین کمونمیدونستم که باغچه بان برای بچه های کر و لال مدرسه داره و همیشه برام یک آدم ماندگار بود از اون آدمها که فکر میکنی نمیمیرن هیچ وقت. این چند روز که شنیدم خبر فوت ثمین در ترکیه رو حسابی غمگین شدم. مخصوصا با خوندن نوشته مهراد در بی بی سی که چند ماه پیش باهاش ملاقات کرده. حسابی موی تنم از خوندن نوشتش سیخ شد. شما هم اگر میخواین به بچه گی خودتون سفر کنید حتما به آهنگی ازش گوش بدین.

به هر حال من که باورم نمیشه که ثمین باغچه بان رفته از اینجا.به نظر من اینجور آدما همیشه هستن و با کارهاشون و تاثیرشون همیشه حاودانه میشن. روحش شاد. 


بالاترین: Balatarin

پويا

شنبه ۱٧ فروردین ۱۳۸٧

همدلی

با هم بودن برای من، سیب سبزی هست که با هم گازش بزنیم.


بالاترین: Balatarin

پويا

جمعه ۱٦ فروردین ۱۳۸٧

سنیمای دانشگاه یو بی سی

سلام
این سینمای ساختمان دانشجویی یو بی سی خوب جاییه. مخصوصا که با دیرکرد 2و3 ماهه فیلمهای جدید رو با قیمت2و3 دلار میاره و روزهای چهارشنبه تا یکشنبه در دو سانس فیلم نشون میده. همین هفته پیش فیلم پرسپولیس را گذاشته بود که نزدیک بود وسوسه بشم و برای بار سوم در سینما ببینمش !

 اما یکی از فیلمهای این هفته جایزه اسکار برده و بازیگر نقش مردش هم که کارش حرف نداره. برای همین از دستش ندین اگر وقت داشتین. 

9:15 pm - There Will Be Blood

پینوشت: به زودی اینجا با نوشته جمعه هفته پیش هم به روز میشه. 


بالاترین: Balatarin

پويا

یکشنبه ٤ فروردین ۱۳۸٧

جنگ و صلح ساخته 1967

فردا اگر حال 8 ساعت فیلم جنگ و صلح نوشته تولستوی را داشتین در سینماتک ونکوور نشونش میدن. چهار قسمتش کردن و از ساعت 2 ظهر تا 11 شب ادامه داره. میگن این برداشت از داستان بهترین برداشت ممکن بوده.


بالاترین: Balatarin

پويا

شنبه ۳ فروردین ۱۳۸٧

سال نو مبارک

امروز 3  فروردین باید باشه و اینجا تازه تعطیل شده و میشه کمی به کارهای غیر رسمی و شخصی رسید. کاشکی یکوقتی برسه و اینجا یک فروردین رو تعطیل کنند. حسابی هوس 13 روز تعطیلی (حداقل5 روز) و رفتن به شمال و نون داغ گرفتن کردم و اینکه هیچکاری نکنی و هیچ فکر و نگرانی نداشته باشی حسابی لذت بخشه گرفتن یک کتاب قطور مثل شقایق و برف و بی خیالی تمام.

 اینجا نه تنها این خبرا نیست بلکه اکثر کارهای دانشگاه و مهلت پایان پروژه ها معمولا همینروزهای عید هست و حسابی کارها پیچیده میشن. برای همین به سختی وقت میشه که مثلا برسم با خیال راحت کار غیر درسی بکنم. البته حساب این کافه رادیو جداست. کلا داره به قسمت اعظم تفریح من تبدیل میشه و باعث شده که یک لحظه وقت بیخودی و پرت نداشته باشم! برنامه ویژه نوروزی را با بچه ها درست کردیم که اگر ایران هستین این کیفیت پایینش شاید راحتتر باشه. البته همون روز برنامه اصلی خودمون هم بود که تمامش به صورت زنده از رادیو محلی ونکوور پخش شد. 

این هفته هم هفته جالبی بود یک برنامه ای در یو بی سی رفتم که با محمد یونس که جایزه صلح نوبل را به خاطر کارش در بنگلادش انجام داده سال 2006 گرفته. یو بی سی مثل 2003 که به شیرین عبادی و دالایی لاما و توتو دکترای افتخاری داد. اینبار برای محمد یونس همچین برنامه ای را اجرا کرد. مجالی بشه حتما در مورد این برنامه هم مینویسم.

سال خوبی داشته باشین.


بالاترین: Balatarin

پويا
پويا

----------------------------------

Cafe Radio

----------------------------------

Change for equality

----------------------------------

خانه
آرشیو
ایمیل

----------------------------------

 RSS

Enter your email address:

Delivered by FeedBurner

----------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------------


----------------------------------

بازدید :

آمار وبلاگ :