پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۸٦

خصوصيجات !

سلام :)

مدتی بود اینهمه انرژی ٬ قولوپی سراغم نیومده بود ! یعنی وقت نکرده بودم فکر کنم که شاید ممکنه انرژی هایی که همیشه داشتم سراغم بیاد !!! همین ۱ ساعت پیش مامانم اومد (حالا زیاد آسمون به ریسمون نبافید لطفا که بچه لوسی هستم !) به هر حال حسابی ذوق داشت. مخصوصا که نزدیکه سال خاله عزیزم بود و دیدن مامان مرهمی بود بر درد فراموش نشدنی !( چه حالی میکنم با این نحوه نوشتن :)) )

به هر حال از همه خبرهای روز  که بگذریم و بی خیال حماس و فتح و ایران و انرژی هسته ای و مخصوصا مشکل دست دادن آقای خاتمی با خانمها که بشیم ٬ سوغاتی مامان کلی سر حالم آورده و اونم چیزی نیست جز بیسکوییت ساقه طلایی مینو !! و اینه که منو به اوج انرژی رسونده ! حالا هی شماهای نوعی منتظر گنج بمونین ! وقتی که رسیدین بهشم این همه ذوق نمیکنید !

البته ( برخوانی شاهنامه) هم جای خودش رو داره این کتاب که گزینش بهمن فرسی هست رو مدتها بود منتظرش بودم و الان حسابی شنگولیانم !


بالاترین: Balatarin

پويا

شنبه ٢٦ خرداد ۱۳۸٦

کتاب خونه مجازی ونکوور ۲

 يكشنبه، 10 دى، 1385 بعد از اینکه یک کتاب از ایران از طرف یک دوست عزیز برام رسیده بود بالاخره نوشتم از سر ذوق که بیایم یک کتابخونه مجازی داشته باشیم و کتابهای فارسی رو اگر دوست داریم لیست کنیم که دوستامون بدونن و بتونن ازمون قرض بگیرن.  حالا میخوام تا یک هفته دیگه این پروژه را با کمک چند نفر طراحی کنیم و کار اولیه اون رو انجام بدیم. به هر حال این کار فقط برای ونکوور نیست و میتونه کم کم برای هر شهری یکی تشکیل بشه برای همین اگر شما هم پیشنهادای دارین و به نظرتون طرح خاصی میاد و یا قسمتهای پیشنهادی رو برام بفرستین. تا کم کم روش کار کنیم و یک برنامه جالب اماده بشه. منتظر نظراتتون هستم.

از آرشیو :

کتاب خونه مجازی ونکوور
یک مدتی هست که فکر راه انداختن یک کتاب خونه مجازی تو تنم وول میزنه !‌همه ماها که از ایران خارج شدیم خیلی وقتا در حسرت یک کتاب فروشی و کتابهای جدید و بوی نوی وسط کتاب دلمون قنج میره !‌ مخصوصا با وجود کتابفروشی های معدود شهرهامون اما یا کتابها برای صد سال پیش هست و تاریخ مصرفشون گذشته یا قیمتشون زیاده یا ... با معرفی <تو میگی من اونو کشتم> و به عنوان اولین کتاب این مجموعه در نظر دارم اولین کتاب خونه مجازی رو راه بندازم و هدفم هم اینه که کتابهامون توی این خشکسالی کتاب بی کار توی کتابخونه نمونه . فعلا تو فکرم چیزی شبیه ویکی پدیاست که هر کسی یک صفحه داشته باشه و در آن کتابها و فیلمهایی که میتونه به بقیه دوستاش قرض بده رو بنویسه . دوست دارم نظرتون رو بدونم و اگر پیشنهادی دارین و موافقین آستیناتون رو بالا بزنین !‌ همین ...حالا یا اینجا یا تو شهر خودتون.


بالاترین: Balatarin

پويا

جمعه ٢٥ خرداد ۱۳۸٦

هم کلاسی های ما را آزاد کنيد. لطفا !

همبستگی ۱۲۰۰ دانشجوی پلی‌تکنیک با دانشجویان زندانی

۱۲۰۰ نفر از دانشجویان دانشگاه امیرکبیر با امضای طوماری خواستار تعویق زمان امتحانات تا آزادی هشت دانشجوی بازداشتی این دانشگاه شدند....{رادیو زمانه}

+ تا آزادی پلی‌تکنیکی‌ها
+ خبر‌نامه‌ی امیرکبیر

+بالاخره آپدیت شدیم رفت : وب سایت شخصی رو بالاخره آماده کردم. البته فعلا فقط قسمت کارها و دانشگاهم تکمیل شده.خوشحال میشم نظرتون رو بهم بگین.


بالاترین: Balatarin

پويا

دوشنبه ٢۱ خرداد ۱۳۸٦
پنجشنبه ۱٧ خرداد ۱۳۸٦

روزنامه اسرائیلی نشان ٬ پر !

Vancouver Sun Newspaper Eclipsed by Activists

امروز از کله صبح یکسری از بر و بچه های The Palestine Media Collective راه افتادن و حدود ۱۲۰۰۰روزنامه جعلی ونکوور سان رو در مورد فلسطین پخش کردن !
روزنامه ونکوور سان که به دست CanWest غول بیابونی اسرائیلی نشان اداره میشه !امروز بد جوری له شد ! و توی بادجه ها پر شده بود از روزنامه ای که درمورد فلسطین بود ... خودتون بیشتر اینجا در موردش بخونید.

لینک به مطلب .


بالاترین: Balatarin

پويا

چهارشنبه ۱٦ خرداد ۱۳۸٦

نسل جديد ايرن : سکس ٬ بلاگ و تغيير اجتماعی

سلام به همه ونکووریا !

 قراره دبورا کمپبل که شش ماه رفته ایران بیاد و درباره نسل حدید ایران و بلاگها صحبت کنه. همجینین آلفرد هرمیدا که استاد دانشگاه هست و ۱۶ سال در بی بی سی کار کرده و وب سایت خبری بی بی سی رو در ساختش شرکت داشته حضور داره و دربارش صحبت کنه.

حالا به زودی بیشتر در مورد اینکه چرا فکر میکنم همچین برنامه هایی وجودش خوب و مهم هست و البته حضور ماها به عنوان نسل جدید در این بحثها چقدر میتونه سازنده باشه خواهم نوشت.

ساعت ۷ شب.  ۶ ژوئن . داوون تان. دانشگاه سایمون فریزر (کت پوستی فراموش نشه !یکم سرده !)

لینک به پوستر بزرگ برنامه.


بالاترین: Balatarin

پويا

شنبه ۱٢ خرداد ۱۳۸٦

از ونکوور چه خبر ؟ - راديو زمانه -

سلام !

از وقتی که اینجا رو راه انداختم دلم میخواست درمورد ونکوور و خبرهاش حتما یک قسمت ثابت داشته باشم. این اتفاق به کمک رادیو زمانه افتاد و قراره از این به بعد به طور جدی تر هر هفته یک برنامه در رادیو زمانه داشته باشم. البته با توجه به امکانات به نظر خودم خیلی هم بد شروع نکردم !

البته یک سری ایراد به نظرم داره به غیر تکنیک و تاکتیکی و البته صدای من !!‌:)) اونم دیر فرستاده شدن خبر روی وب سایت رادیو زمانه هست. یعنی خبرهایی که مینویسم و میگم هر جمعه پخش میشه ولی در قسمت ایرانیان کانادا چهارشنبه هفته بعدش گذاشته میشه.

خوشحال میشم اگر نظرتون رو بهم بگین.

از ونکوور چه خبر؟
جشنواره فیلم مستند داکسا، نمایش "ماجراهای علی و علی و محور شرارت"، حضور دکتر الهی قمشه‌ای در ونکوور

قسمت اول رو اینجا بشنوید. (این فایل البته ورژن اصلی نیست)

ونکووری های محترم یادتون نره این چهارشنبه. به دوستاتون لطفا بگین. مخصوصا غیر ایرانیها.
در مورد این میزگرد در مورد ایران. (لینک به پوستر)

به روز رسانی - همین امروز مطالب این هفته رو رادیو زمانه زودتر به روز رسونده - چطوریاست؟

قسمت دوم :
از ونکوور چه خبر
حاجی فیروز ونکوور را اخراج می‌کنند؟
هر چند ماه یک بار خبری از اخراج شدن یک ایرانی به دلائل مختلف از کانادا شنیده می‌شود. این بار نوبت حاجی فیروز ونکوور است.


بالاترین: Balatarin

پويا

جمعه ٤ خرداد ۱۳۸٦

ماجراهای علی و علی و محورهای شرارت

آهای ونکووریا

تئاتر ماجراهای علی و علی و محورهای شرارت رو از دست ندین ! البته کار به زبان انگلیسی هست ولی باید رفت و این کار کامیار چایچیان رو دید و تشویق کرد و لذت برد.

تاریخ نمایش 24-27 ماه می.
زمان 8 شب. نورت ونکوور.
بلیط : 12 دلار

The Adventures of Ali and Ali and the Axes of Evil


بالاترین: Balatarin

پويا
پويا

----------------------------------

Cafe Radio

----------------------------------

Change for equality

----------------------------------

خانه
آرشیو
ایمیل

----------------------------------

 RSS

Enter your email address:

Delivered by FeedBurner

----------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------------


----------------------------------

بازدید :

آمار وبلاگ :