چهارشنبه ٢٩ فروردین ۱۳۸٦

دانشجوی ستاره دار

داستان دانشگاه ویرجینیا اینروزا بیشترین خبریه که از روشن کردن تلویزیون میتونید بشنوید. باز خدا رو شکر دانشجوی مورد نظر از نظر قیافه شبیه خاور میانه ای ها نبود ! وگرنه اینجا دیگه نمیتونستیم تو دانشگاه هم راه بریم و همه فرار میکردن !!!

این دانشجوی کره ای ٬ انگار سال قبل هم به دو تا دختر حمله کرده بوده و جزو دانشجوهای ستاره دار بوده !!! اما این ستاره دار کجا و ستاره دارهای ایران کجا !!!!

دیروز معاون دانشگاه ما ایمیل زده برای همه دانشجوها و تسلیت گفته  و گفته واقعه خیلی بد و اسفناکی بوده و امیدواره که دیگه همچین اتفاقاتی نیافته ‌!

بعدش هم گفته که فلان جا میتونید مشاوره مجانی کنید و فلان خط تلفن ۲۴ ساعته هست و اینا ! کلی با دلهره و عجله این ایمیل رو زدن ! آخرشم ٬ فقط ننوشته که لطفا اسلحه  هاتونو  تحویل بدین ! حداقل خوبیه کانادا اینه که اسلحه مثل نقل و نبات بین مردم نیست ! 

تلویزیون و اخبار هم دیگه شورش رو در آوردن از فردا هر کس بخواد خودشو جاودانه کنه کافیه یک ویدیو بگیره بفرسته یک شبکه خبری و بره ۳۳ تا آدم بیگناه رو قلع و قم کنه  !! 


بالاترین: Balatarin

پويا

سه‌شنبه ٢۸ فروردین ۱۳۸٦

پارانويای امتحانی

 
عکس از صبا

نهان - از آلبوم نياز
با صداي اعظم علي – از گروه Niyaz ساخته رامين تركيان


دانلود
خرید کامل آلبوم

خوش باش كه هر كه راز داند
داند كه خوشي خوشي كشاند
تلخش چو بنوشي و بخندي
در ذات تو تلخيي نماند
*
برخيز كه ساقي اندر آمد
و آن چون هزار دلبر آمد
*
اي مطرب جان چو دف به دست آمد
اين پرده بزن كه يار مست آمد

با تشکر از ئه سرین و نقطه ته خط و اعظم علی


بالاترین: Balatarin

پويا

پنجشنبه ٢۳ فروردین ۱۳۸٦

نوروز آمد و رفت

دانشجویان محترم ! مژده ! یکسری بلیط با تخفیف 15 دلاری یا 20 دلاری احتمال زیاد میتونم بگیرم !! لطفا یکم دندون رو جگر محترم بگذارید و به من زود خبر بدین. *


از اونجایی که وقتی روی دور میوفتم کسی نمیتونه جلوم رو نگه داره ! پست دوم درباره نوروز رو بفرستم با گفتن خبر آمدن دریا دادور به ونکوور در تاریخ ۲۲ آپریل ۲۰۰۷ .

در برنامه ای در ونکوور دریا دادور دوباره میخواند‌!

فعلا در آخرین کنسرتش در لندن برای نوروز خوانده و میتونین آهنگهای نوروز آمد و ای ایران رو اینجا ببینید اگر اینا رو نتونستید ببینید من آهنگ نوروز آمد دریا رو فیلمشو را دارم تا مستقیم براتون بفرستم.

برای اونایی که کارهای چکناواریان رو دوست دارن و مخصوصا شانس اینو داشتن که تو ایران کار رستم و سهراب چکناواریان رو ببینن باید بگم که دریا دادور نقش تهمینه رو بازی میکرد و آواز میخوند. زیاد بلد نیستم که از کسی تعریف کنم ولی دریا انقدر آدم پرانرژی هست که کنسرتاش هم معمولا خیلی گرم و خوب هست. از دستش ندین. البته قبول دارم که قیمت بلیط این برنامش یکم زیاد هست . ۵۵ دلار برای خیلیا زیاده ولی خوب قراره سود این پول برای بورسیه دانشجوهای ایرانی استفاده بشه توسط انجمن ایران - کانادا در ونکوور.

* این ستاره برای مهدی هست. که حتما اینو ببینه !


بالاترین: Balatarin

پويا

دوشنبه ٦ فروردین ۱۳۸٦

سال نو مبارک

سلام سلام
سال نو همه مبارک . ببخشید یکم دیر دارم تبریک میگم ولی تا ۱۳ ام وقت هست. فعلا تعطیلات نوروزی هستم و در کنار دریای کارئیب دارم حالشو میبرم ! صبحها هم با صدای بلبل بیدار میشم و با هواپیمای اختصاصی میرم جزایر قناری و آفتاب میگیرم !

بازم آخر ترم شده و هزارتا کار ریخته رو سرم !  امشب که انرژی مثبتم حسابی قل قل میکرد گفتم و بیام چند خطی بنویسم تا بی ادبی نشده باشه ! اما این امتحانها که تموم بشه با دست پر میام سراغتون !
فعلا یک عید دیدنی پر از انرژی بودم که خیلی کیف داد . دیدن این دو نفر خیلی منو خوشحال میکنه مخصوصا که عروسشون هم بود که اهل سوییس هست و تاریخ دانشگاه کلمبیا هم خونده در عرض ۵ هفته فشرده آنچنان فارسی یاد گرفته که امشب نمیزاشت ما ها انگلیسی صحبت کنیم ! هی میگفت که یکم انگلیسی بیشتر فارسی ! من کلا کف بر شدم رفت !!! البته از مادر شوهر به این ماهی که هنرمنده و پدر شوهر باحالی که استاد دانشگاه شریف بوده انتظار دیگه ای نمیره.. تا یه کلمه کسی انگلیسی  میگفت استاد محترم میگفت فارسی !

پسرشون که الان تورنتو هست از یک سال و نیمگی از ایران خارج شده ولی آنچنان روش حساست داشتن که فارسی صحبت کنه که من باورم نمیشه که از ۲ سالگی از ایران خارج شدن ! البته یکسری مشکلات هم پیش اومده این وسط. چند سال پیش که شازده داشته در مک گیل درس فارسی میگدرونده در یک امتحان به جای کلمه (طویله)برداشته نوشته معنیشو Untidy بعد معلم محترم بهش صفر داده و این شاکی شده به مامان ایناش زنگ زده همون شب که بابا جان همه فارسی رو بهش اشتباه درس دادن ! شاهد به عمل اومد که وقتی اتاقش بهم ریخته بوده مامان و باباش میگفتن این طویله رو تمیز کن !!‌! و منظور اتاقش بوده که نامرتبه ! به هر حال این میتونه سر لوحه خانواده های خارج از ایران باشه تا آبروشون نره پس فردا !!!

خوش باشین و سال سبز و شادی رو براتون آرزو میکنم.


بالاترین: Balatarin

پويا
پويا

----------------------------------

Cafe Radio

----------------------------------

Change for equality

----------------------------------

خانه
آرشیو
ایمیل

----------------------------------

 RSS

Enter your email address:

Delivered by FeedBurner

----------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------------


----------------------------------

بازدید :

آمار وبلاگ :